Equip

Tenim l’experiència i la dedicació d’un gran equip de professionals que afronten els nous reptes de l’educació amb il·lusió, 
tot adaptant-se a les noves necessitats per oferir una educació de qualitat.

Així som

La formació continuada, el treball en equip, les noves metodologies didàctiques i la participació activa en els avenços educatius són determinants del nostre estil propi. Els nostres docents són clau en el nostre projecte educatiu perquè, a més de la seva professionalitat i implicació, són veritables models i transmissors de valors.

Hem integrat a les nostres aules, des de les primeres edats, diversos projectes d’habilitats socials i emocionals, intel·ligències múltiples, creativitat, aprenentatge cooperatiu... amb l’objectiu que els alumnes tinguin una participació més activa i adaptar-nos al seu ritme d’aprenentatge.

Els nostres valors:

• Interès per cada persona i per la seva formació a través de l’estimació, el respecte i la solidaritat.

• La integritat personal amb autonomia, l’ús responsable de la llibertat i la voluntat de millora contínua.

• El treball ben fet amb iniciativa, esforç, obertura als altres i esperit de servei gràcies a la sinceritat, la lleialtat i la humilitat.

• Un clima d’optimisme, confiança i col·laboració.

Equip directiu
  • Joan Jordana Junoy
    Director Espai Mestral
    jjordana@mestral.org
  • Montse Claramunt Farré
    Directora Espai Montclar
    mclaramunt@montclar.org
  • Alfons Vila Barroso
    Subdirector Docent Espai Mestral
    avila@mestral.org
  • Josep Camí Sanahuja
    Subdirector de Formació Espai Mestral
    jcami@mestral.org
  • Anna M. Mateu Olive
    Subdirectora Docent Espai Montclar
    amateu@montclar.org
  • Elena Rovira Campos
    Subdirectora de Formació espai Montclar
    erovira@montclar.org
Llar d'Infants
  • Carolina Lamas Soriano
    PT
    clamas@montclar.org
  • M. Àngels Casanovas Sardà
    Llar 0
    acasanovas@montclar.org
  • Paqui Nieto Guerrero
    Llar 1
    pnieto@montclar.org
  • Patricia Gàmez Palomino
    PT
    patry.gamez@gmail.com
  • Tània Gonzàlez Andreu
    Llar 2
    tgonzalez@montclar.org
Infantil
  • Alba González Grado
    P4
    agonzalez@montclar.org
  • Cristina Lucena Torres
    P4
    clucena@montclar.org
  • Marta Martinez Arcas
    P3
    mmartinez@montclar.org
  • Silvia Buxeda Figuerola
    P5
    sbuxeda@montclar.org
Primària
  • Alberto Garcia Sánchez
    agarcia@mestral.org
  • Antonio Fuentes Espinosa
    Coordinació Primària espai Mestral
    afuentes@mestral.org
  • Carina Ruiz Riba
    cruiz@montclar.org
  • Carolina Abril Lorca
    cabril@montclar.org
  • Enol Patallo García
    epatallo@mestral.org
  • Javier Cañete Mondejar
    jcanete@mestral.org
  • Jofre Domènech Badia
    TIC i Comunicació Mestral
    jdomenech@mestral.org
  • Laura Sanahuja Humet
    lsanahura@montclar.org
  • Laura Vilaprinyó Albareda
    lvilaprinyo@montclar.org
  • Luz Rovira Campo
    lrovira@montclar.org
  • M. Dolors Gassó Pola
    dgasso@montclar.org
  • Marc Nieves Lobato
    mnieves@mestral.org
  • Marc Ortolà Rangel
    mortola@mestral.org
  • Marga Ferri Bleda
    marferri@montclar.org
  • Marta Garcia Montes
    mgarcia2@montclar.org
  • Marta Trenado Romero
    marta.trerom@gmail.com
  • Montserrat Guix Fontcuberta
    mguiz@montclar.org
  • Montserrat Obiols Fornell
    mobiols@montclar.org
  • Patricia Del Campo Recreo
    pdcampo@montclar.org
  • Ramon Vicens Burgués
    rvicens@mestral.org
  • Xavier Riba Satorres
    xriba@mestral.org
Secundària
  • Adela Peláez Fernández
    apelaez@montclar.org
  • Albert Folguera Felip
    afolguera@mestral.org
  • Ana Maria Pascual Sarto
    apascual@montclar.org
  • Antonio Albareda
  • Carlos Alberto Marmelada Sebastián
    cmarmelada@mestral.org
  • Carlos Cuervo Vallejo
    ccuervo@mestral.org
  • Carlos Giménez Cañadas
    cgimenez@mestral.org
  • Eva Jorba Franquesa
    TIC espai Montclar
    ejorba@montclar.org
  • Isabel Muñoz Llans
    imuñoz@montclar.org
  • Isabel Zamora Atienza
    izamora@montclar.org
  • Josep Maria Torras Costa
    jmtorras@mestral.org
  • M. Àngels Garcia Molina
    magarcia@montclar.org
  • Marta Benito Alcubierre
    mbenito@montclar.org
  • Marta Poch Ortiz
    mpoch@montclar.org
  • Olga Lavila Vidal
    olavila@montclar.org
  • Pau Cañellas Martorell
    pcanellas@mestral.ort
  • Pedro José Fernández Rodríguez
    Coordinació Secundària espai Mestral
    pjfernandez@mestral.org
  • Peter Coates
    pcoates@mestral.org
Batxillerat
  • Carlos Pérez Antonio
    cperez@mestral.org
  • Lluís Malgosa Sanahuja
    lmalgosa@mestral.org
  • Lourdes Vives Malet
    lvives@montclar.org
  • M. Pilar Moreno Salvo
    pmoreno@montclar.org
Capellania
  • Enric Ramírez Navarro
    Capellà espai Montclar
    eramirez@montclar.org
  • Xavier Freixa
    Capellà espai Mestral
    xfreixa@mestral.org
Secretaría i Administració
  • Anna M. Piqué Alecha
    Administració espai Mestral
    apique@montclar.org
  • Cristina Mejias Fernández
    Secretaria Espai Montclar
    cmejias@montclar.org
  • Patricia Rubio Martí
    Comunicació externa
    comunicacio@montclar.org
  • Ramon Bujaldón Francés
    Administració Espai Mestral
    rbujaldon@mestral.org
  • Robert Martí Torguet
    Secretaria Espai Mestral
    rmarti@mestral.org
Serveis
  • Alejandra Moreno Sánchez
  • Ana Isabel Sánchez Moreno
  • Ana M. Sabio
  • Antonia Salcedo Llaves
  • Antonia Perez Rubio
  • Antonio Giraldo Montoya
    Manteniment
  • Carme Martin Atienza
    Governanta i Directora de Serveis
    cmartin@montclar.org
  • Elisabet Aguilera Bermejo
  • Esperanza Reguero Doncel
    Cuina
  • Eva Guindos
  • Francisca Gavilan Martinez
    Cuina
  • Isabel Diaz
  • Joan Patró Torrents
    Serveis Espai Mestral
    jpatro@mestral.org
  • M. Dolores Prat Ribera
  • Manuel Duarte
  • Maria José Serrano Jurado
  • Maria Mercedes Aguilera Bermejo
    Cuina
  • Montse Fontanet Masero
    Governanta i Directora de Serveis
    mfontanet@montclar.org
  • Montserrat Moreno Garcia
  • Nieves Carrillo Martínez
  • Pamela Leiva Carrasco
  • Pilar Martín
  • Susana Vergara Trujillo