La nostra escola a ExpoBages!

Durant un cap de setmana sencer

Per primer any, la nostra escola junt amb la col·laboració de l'AMPA, ha volgut estar present a la fira multisectorial ExpoBages que cada primavera se celebra a Manresa. És la fira multisectorial punt de referència de la Catalunya Central. Al llarg de la seva trajectòria, Expobages ha fet d’aparador de l’activitat econòmica de Manresa i el Bages, i ha tingut un paper destacat en la dinamització econòmica i comercial al conjunt de la Catalunya Central.

Durant tot el cap de setmana, al nostre estand, es van fer tallers com l'elaboració d'un ninot amb cabell de gespa o una activitat de maquillatge infantil. La gran estrella va ser el sorteig d'un patinet elèctric. Moltes famílies s'hi van apropar per conèixer el nostre projecte educatiu.

Lideratge ètic
Noticia